I.E Group stavby s.r.o

FREE
IČO 05509076 PSČ 534 01 Pardubický kraj
zatím žádné hodnocení

"Objevte I.E. GROUP STAVBY s.r.o.: Vašeho spolehlivého partnera pro stavebnictví, zahradničení, úklid, stěhování a na míru vyrobené dřevěné/kovové produkty. S pevnou sedmiletou přítomností na trhu, působíme jako Houmer, Busy Beaver, Green Patrol, Easy Cleaning a Easy Moving Services. Nabízíme profesionální a personalizovaný přístup s důrazem na kvalitu. Poskytujeme komplexní služby pro domácí i komerční klienty v České republice v češtině, angličtině a němčině. Vyberte si nás a zjistěte rozdíl,

Kontakt

I.E Group stavby s.r.o
Adresa
Vysokomýtská 168 Pardubice Holice
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek I.E Group stavby s.r.o služby TrhPoptavek.cz využívá již 9 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

I.E Group stavby s.r.o IČO 05509076 - PSČ 53401, Vysokomýtská 168, Holice, Pardubice, Pardubický kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!