Robert Kuchta

FREE
IČO 05517273 PSČ 664 01 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Působíme na trhu od roku 2016. Naší prioritou je profesionálně odvedená práce hodná 21. století. Samozřejmě nám záleží na spokojených zákaznících, kteří nás kontaktují pro další služby. Zaměřujeme se na elektroinstalace jak rodinných, tak i firemních objektů. Ze slaboproudých systémů Vám můžeme nabídnout: inteligentní elektroinstalaci, kamerové a zabezpečovací systémy(alarm), strukturované datové kabeláže, WiFi sítě atd.

Kontakt

Robert Kuchta
Adresa
Nad Borešovou 805 Brno - venkov Bílovice nad Svitavou
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Robert Kuchta služby TrhPoptavek.cz využívá již 5 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Robert Kuchta IČO 05517273 - PSČ 66401, Nad Borešovou 805, Bílovice nad Svitavou, Brno - venkov, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!