JIMGASTRO s.r.o.

FREE
IČO 05741769 PSČ 602 00 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Jsme specializovaný online obchod, který se zaměřuje na prodej široké škály bylinných produktů. Naše nabídka zahrnuje lahodné bylinné čaje, kvalitní sušené byliny a koření, a také unikátní bylinné směsi, které vám pomohou vytvořit dokonalou kombinaci chutí a léče. Naše filozofie spočívá v poskytování výrobků založených na přírodních a kvalitních ingrediencích. Snažíme se vybrat ty nejlepší byliny, které jsou pečlivě zpracovány a baleny, aby zachovaly svou čerstvost a blahodárné účinky.

Kontakt

JIMGASTRO s.r.o.
Adresa
Nové sady 988/2 Brno - město Staré Brno, Brno-střed
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek JIMGASTRO s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

JIMGASTRO s.r.o. IČO 05741769 - PSČ 60200, Nové sady 988/2, Staré Brno, Brno-střed, Brno - město, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!