Beáta Koperdáková

FREE
IČO 05768292 PSČ 285 22 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Vážení zákazníci,nabízíme pro Vás naše služby:vyklízení(chat,chalup,bytu či domů,sklepů,půd,stodol,garáží,firem a skladů),Malířské a natěračské služby,řezání dřeva a následní úklid dřeva,stavbu dřevníku a rekonstrukce bytů či domů,realizaci zahrad(údržba,rekonstrukce).Tuto práci jsem začla dělat ,protože mě baví kontakt s lidmi a jejich návrhy na vlastní bydlení,které by mělo inspirovat mnoho dalších lidí ve světě.A rádi jezdíme a poznáváme různé kouty ČR a snažíme se realizovat sny jiných lidí.

Kontakt

Beáta Koperdáková
Adresa
Řendějov 19 Kutná Hora Zruč nad Sázavou
Odkazy
Telefon
neuvedeno
E-mail

Realizátor zakázek Beáta Koperdáková služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 6 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Beáta Koperdáková IČO 05768292 - PSČ 28522, Řendějov 19, Zruč nad Sázavou, Kutná Hora, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!