VVDiamonds s.r.o.

FREE
IČO 05892481 PSČ 110 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Jsme rodinnou firmou zabývající se již od roku 2011 prodejem diamantů s mezinárodně uznávanými certifikáty. V našem sortimentu dále naleznete šperky výhradně české ruční výroby, jiné drahé kameny či vzácné barevné diamanty. Naprostou většinu naší nabídky máme skladem a vše si tak můžete prohlédnout v naší reprezentativní kanceláři v Praze při osobní schůzce. V roce 2014 se nám podařilo stát členem prestižní izraelské diamantové burzy, a i díky tomu vám můžeme garantovat nejnižší ceny v ČR.

Kontakt

VVDiamonds s.r.o.
Adresa
Václavské náměstí 846/1 Hlavní město Praha Praha
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek VVDiamonds s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 5 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

VVDiamonds s.r.o. IČO 05892481 - PSČ 11000, Václavské náměstí 846/1, Praha, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!