Daniel Vomočil

PARTNER
IČO 06144403 PSČ 180 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Dobrý den. Nabízíme zednické práce od malých projektů po velké. Sádrokartonářské práce, elektrikářské práce, malířské práce, podlahářské práce, instalatérské práce, topenářské práce a další práce související s rekonstrukcí a stavbou bytu či domu. Provádíme rekonstrukce bytových jader, rekonstrukce koupelen, montáže sádrokartonových systémů, atp., rekonstrukci či výstavbu střech ale i kompletní rekonstrukce celých domů i jejich výstavbu.

Kontakt

Daniel Vomočil
Adresa
Novákových 1817/30a Hlavní město Praha Libeň, Praha 8
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Daniel Vomočil služby TrhPoptavek.cz využívá již 9 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Daniel Vomočil IČO 06144403 - PSČ 18000, Novákových 1817/30a, Libeň, Praha 8, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!