Aleš Ďuráč

FREE
IČO 06533639 PSČ 561 12 Pardubický kraj
zatím žádné hodnocení

Jsme dva syn a otec, syn přidavač otec zedník . Provádíme renovace koupelen, vč, kuchyně. Rekonstrukce bytu a natěračské a malířské práce, betonové podlahy, výstavba plotů a td.

Kontakt

Aleš Ďuráč
Adresa
Žerotínova 108 Ústí nad Orlicí Brandýs nad Orlicí
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Aleš Ďuráč služby TrhPoptavek.cz využívá již 3 roky a 3 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Aleš Ďuráč IČO 06533639 - PSČ 56112, Žerotínova  108, Brandýs nad Orlicí , Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!