Special product s.r.o.

FREE
IČO 06595421
PSČ 35801 Karlovarský kraj
zatím žádné hodnocení

Potřebujete něco vybourat, vyklidit pozůstalost, nemovitost případně další práce? Potřebujete odvést nebo přivést materiál? Vyklízení s odvozem a likvidací odpadu Veškeré kontejnerové služby Bourací práce Zemní přípravné práce, Výkopové práce Ceny po vzájemné dohodě. VOLEJTE - PIŠTE S námi to zvládnete hravě.

Kontakt

Special product s.r.o.
Adresa
Svatopluka 1832 Sokolov Kraslice
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Special product s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Special product s.r.o. IČO 06595421 - PSČ 35801, Svatopluka  1832, Kraslice, Sokolov, Karlovarský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!