Ivan Zmátlo

PARTNER
IČO 07088744 PSČ 417 41 Ústecký kraj
zatím žádné hodnocení

Naše firma P.S.V.S Která pomůže splnit vaše sny se zabývá především spokojenosti zákazníka, spokojenost je pro nás na prvním místě . Jestli jste se rozhodnutí pro rekonstrukci interiérů ve vašem bytě neváhejte nás kontaktovat jsme se lidé na ceně záleží ale přece jsme lidé.

Kontakt

Ivan Zmátlo
Adresa
Malodrážní 120/23 Most Novosedlice
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Ivan Zmátlo služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Ivan Zmátlo IČO 07088744 - PSČ 41741, Malodrážní 120/23, Novosedlice, Most, Ústecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!