Bc. Lenka Štěpánová

FREE
IČO 07168080 PSČ 789 01 Olomoucký kraj
zatím žádné hodnocení

Vaše tričko - Váš potisk na míru. Potiskneme Vám trička, mikiny a dárky na přání. Firemní trička a mikiny, týmová, školní, rodinná trička a dárky s možností potisku jména. Jsme malý, ale šikovný rodinný tým, a proto si u nás můžete být jisti, že o každý detail je postaráno. Všechno si děláme sami, od návrhu až po tisk a expedici, takže máte jistotu maximální kontroly kvality. Vaše tričko – Vaše podnikání. Váš motiv, logo – Vaše reklama! S námi budete vidět …

Kontakt

Bc. Lenka Štěpánová
Adresa
Polní 420 420 Olomouc Leština
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Bc. Lenka Štěpánová služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Bc. Lenka Štěpánová IČO 07168080 - PSČ 78901, Polní 420 420, Leština, Olomouc, Olomoucký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!