Aleš Němec

FREE
IČO 07170947 PSČ 468 61 Liberecký kraj
zatím žádné hodnocení

ZEDNICKÉ PRÁCE Realizuji zednické práce všeho druhu a rád i vám pomůžu se stavbou zdí, příček, s úpravou, s omítkami, nabízím dále štukování zdí i betonování. REKONSTRUKCE BYTOVÝCH JADER Provádím rekonstrukce panelákových koupelen, koupelen ve staré cihlové zástavbě, ale také v rodinných domech. MONTÁŽ SÁDROKARTONŮ Sádrokarton si našel ve stavebnictví své čestné místo. Stal se velmi oblíbeným stavebním prvkem a jeho všestranné použití je jeho nespornou výhodou.

Kontakt

Aleš Němec
Adresa
Krkonošská 611 Jablonec nad Nisou Desná V Jizerských Horách
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Aleš Němec služby TrhPoptavek.cz využívá již 2 roky a 9 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Aleš Němec IČO 07170947 - PSČ 46861, Krkonošská 611, Desná V Jizerských Horách, Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně
Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání
Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi