ZSinteriery

FREE
IČO 07655142 PSČ 301 00 Plzeňský kraj
zatím žádné hodnocení

Nabízíme kompletní rekonstrukce bytových a nebytových prostor. I jednotlivé stavební řemesla. Zednické, malířské, elektrikářské, instalatérské a jiné práce. Zakládáme si na pečlivosti, pořádku a poctivosti. Máme letité zkušenosti v oboru stavebnictví. Zaměření a cenová nabídka samozřejmě ZDARMA. Řídíme se heslem: Náš zákazník, náš pán.

Kontakt

ZSinteriery
Adresa
U sv. Rocha 84/1 Plzeň - město Plzeň
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek ZSinteriery služby TrhPoptavek.cz využívá již 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

ZSinteriery IČO 07655142 - PSČ 30100, U sv. Rocha 84/1, Plzeň, Plzeň - město, Plzeňský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!