namu42 s.r.o.

FREE
IČO 07998376 PSČ 568 02 Pardubický kraj
zatím žádné hodnocení

Obchodní společnost zabývající se prodejem optimizérů TIGO, fotovoltaických panelů, konstrukčních prvků, akumulačních baterií, dalších komponent pro stavbu fotovoltaických elektráren a dále tepelných čerpadel, akumulačních nádrží, kotle atp. Dále řeší stavbu fotovoltaických elektráren na klíč a zajištění související administrace.

Kontakt

namu42 s.r.o.
Adresa
Cimburkova 916/8 Svitavy Praha
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek namu42 s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

namu42 s.r.o. IČO 07998376 - PSČ 56802, Cimburkova 916/8, Praha, Svitavy, Pardubický kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!