Tomáš Chmel

FREE
IČO 08001502 PSČ 110 00 Praha
zatím žádné hodnocení

V oboru jsem již od roku 2015, kde jsem byl zaměstnán na pozici servisní technik, elektrikář pro vratové systémy. Od roku 2019 jsem se rozhodl pro samostatně výdělečnou činnost, jelikož jsem chtěl mít svobodu v organizování práce a být si sám zodpovědný za každou svou práci. Momentálně se zaměřuji na drobné elektroinstalační práce a opravy (oprava/výměna zásuvek, vypínačů, jističů, osvětlení, ventilátorů atd... Podle kapacity i kompletní elektroinstalace včetně materiálu.

Kontakt

Tomáš Chmel
Adresa
Vladislavova 1382/14 Hlavní město Praha Nové Město, Praha 1
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Tomáš Chmel služby TrhPoptavek.cz využívá již 6 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Tomáš Chmel IČO 08001502 - PSČ 11000, Vladislavova 1382/14, Nové Město, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!