JTJelektro

FREE
IČO 08040982 PSČ 702 00 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

Ještě jste o nás neslyšeli? Na úkor naší odměny, vycházíme vstříc a bavíme se o lidových cenách, vzhledem k těm aktuálním, a protože naše práce zachovává svou vysokou kvalitu a ještě vám zhotovíme zcela zdarma znalecký posudek na vaši stávající elektřinu, tak myslíme, že není důvod si dále odepírat kontakt, zavolejme si co nejdřív! Elektroinstalace, drobné opravy, kamerové systémy, podlahy, žaluzie.

Kontakt

JTJelektro
Adresa
Výstavní 225/5 Ostrava Moravská Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek JTJelektro služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 3 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

JTJelektro IČO 08040982 - PSČ 70200, Výstavní 225/5, Moravská Ostrava, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!