Michaela Suchankova

FREE
IČO 08048606 PSČ 417 42 Ústecký kraj
zatím žádné hodnocení

Dobry den, naše firma nabízí kompletní rekonstrukce a dřevostavby, doplňkové stavby jako jsou pergoly, altany,terasy, zahradní domy, zimní zahrady. Opravy a položení podlah, kompletní sádrokartony, vymalby , dřevěné obklady domu, obklady bazénu, schodů. Firma disponuje s víc jak 20 ti letou praxi z ČR , Skandinávie a Severní Ameriky. Firma si zakládá na dobrém jménu , pečlivosti, detailech a váží si svých zákazníků, na oplátku očekává seriózní jednání a včasné platby.

Kontakt

Michaela Suchankova
Adresa
Dukelských hrdinů 288 Teplice Krupka
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Michaela Suchankova služby TrhPoptavek.cz využívá již 5 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Michaela Suchankova IČO 08048606 - PSČ 41742, Dukelských hrdinů 288, Krupka, Teplice, Ústecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!