Robert Horváth

FREE
IČO 08167265 PSČ 736 01 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

Pomocné a dokončovací práce Bourací práce Zednicke a Stavební práce fasády, omítky | Venkovní i vnitřní omítky. zednicke a Vykopove Prace Terasy. Koupelny. Tesařské práce. Malířské práce. Fasádní práce. Rekonstrukce domu a bytu. Betonářské práce. Inženýrské sítě Svářečské práce. Hrubé stavby. Základové desky. Bytová jádra. Oprava komínů. Přístavby pergoly. Sečení trávy. Zámkové dlažby. Ploty obkladačské práce. Štukové omítky. Provádíme stavební a dokončovací

Kontakt

Robert Horváth
Adresa
Šenovska 730/35 Ostrava Česká republika
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Robert Horváth služby TrhPoptavek.cz využívá již 2 roky a 2 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Robert Horváth IČO 08167265 - PSČ 73601, Šenovska 730/35, Česká republika, Ostrava, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!