Filip Zavadil

FREE
IČO 08451273 PSČ 767 01 Zlínský kraj
zatím žádné hodnocení

Elektrikářská Parta - Vaše spolehlivá elektroslužba! Potřebujete profesionálního elektrikáře? S naší partou čtyř zkušených odborníků jsme tu pro vás! Nabízíme špičkové elektroinstalace a opravy v domácnostech, firmách a průmyslových objektech. Naše výhody: Spolehlivost: Jsme tým s dlouholetou praxí, který se vždy postará o vaše elektroinstalace s precizností a pečlivostí. Flexibilita: Jsme tu pro vás kdykoliv, nabízíme rychlé reakce na poptávky a dodržování časových termínů. Bezpečnost: Jsme

Kontakt

Filip Zavadil
Adresa
Josefa obadala 14 Kroměříž Kroměříž
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Filip Zavadil služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Filip Zavadil IČO 08451273 - PSČ 76701, Josefa obadala 14, Kroměříž, Kroměříž, Zlínský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!