Positive design s.r.o.

PARTNER
IČO 08695946 PSČ 140 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Rekonstrukce bytů, stěrky, Imitace betonu Designové stěrky Marmolino, imitace betonu, Terasová prkna sibiřský modřín Podlahy: 1.600,- až 1.900,- Kč / m2 Stěny: 1.400,- až 1.700,- Kč / m2 (standardní Beton Cire) 1.000,- až 1.300,- Kč / m2 (ekonomická varianta použitelná pouze pro stěny) Sádrokarton, kameny koberec, vodoinstalace, elektrické práce, malování , lakování, obklady a dlažby, benátský štuky, imitace betonu, lité weber podlahy, Smlouva samozřejmost Záruka na Práce 10 let Kompletní

Realizátor zakázek Positive design s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 3 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Positive design s.r.o. IČO 08695946 - PSČ 14000, Jaurisova 515/4, Praha 4, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!