Positive design s.r.o.

PARTNER
IČO 08695946 PSČ 140 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Rekonstrukce bytů, stěrky, Imitace betonu Designové stěrky Marmolino, imitace betonu, Terasová prkna sibiřský modřín Podlahy: 1.600,- až 1.900,- Kč / m2 Stěny: 1.400,- až 1.700,- Kč / m2 (standardní Beton Cire) 1.000,- až 1.300,- Kč / m2 (ekonomická varianta použitelná pouze pro stěny) Sádrokarton, kameny koberec, vodoinstalace, elektrické práce, malování , lakování, obklady a dlažby, benátský štuky, imitace betonu, lité weber podlahy, Smlouva samozřejmost Záruka na Práce 10 let Kompletní

Realizátor zakázek Positive design s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Positive design s.r.o. IČO 08695946 - PSČ 14000, Jaurisova 515/4, Praha 4, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!