Instalatérství České Budějovice Hrubinstal

FREE
IČO 08696535 PSČ 370 07 Jihočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Nabízíme komplexní instalatérské práce a služby v rozvodech vody, topení, plynu a kanalizace. Po mnoha letech v oboru působíme jako soukromá firma. Od roku 2008 je vám k dispozici plně vybavená dílna i veškeré specializované vybavení. Po prvních menších zakázkách jsme se dobře zavedli a na základě dobrých referencí a spolehlivě odvedené práce se na nás začali obracet i projektanti. Čas i rozsah služeb řídíme konkrétní domluvě. Používáme kvalitní materiály a zařízení, o kterém jsme přesvědčeni.

Kontakt

Instalatérství České Budějovice Hrubinstal
Adresa
Heřmaň 48 České Budějovice Heřmaň
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Instalatérství České Budějovice Hrubinstal služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Instalatérství České Budějovice Hrubinstal  IČO 08696535 - PSČ 37007, Heřmaň  48, Heřmaň , České Budějovice, Jihočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!