AUTODOPRAVA ZÁKORA s.r.o

TOP
IČO 08704228
PSČ 277 31 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Dobrý den, Nemám pod sebou žádné zaměstnance, takže jednat budete vždy jen se mnou a práci budu vykonávat také osobně. Disponuji dodávkou Renault master a podvalem o rozměrech 5m x 2,1m s rovnou plochou. Zabývám se převozem stavebního a jiného materiálu, zboží i automobilů.

Kontakt

AUTODOPRAVA ZÁKORA s.r.o
Adresa
Vavřineč 42 Mělník Malý Újezd
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek AUTODOPRAVA ZÁKORA s.r.o služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

AUTODOPRAVA ZÁKORA s.r.o IČO 08704228 - PSČ 277 31, Vavřineč  42, Malý Újezd, Mělník, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!