BRouK Stavební sro

FREE
IČO 08739340 PSČ 120 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Ve stavební společnosti BRouK STAVEBNÍ s.r.o. jsme hrdí na to, že zvládneme všechny aspekty stavebního procesu. Od počátečního návrhu až po finální úpravy. Specializujeme se na stavbu domů na zakázku od základů, a to od malých, útulných domků, luxusních usedlostí, až po velké administrativní, či nákupní budovy. Naším cílem je vytvářet jedinečné a funkční obytné, či administrativní prostory, které odrážejí osobnost a životní styl, dle požadavku klienta. Věnujeme čas tomu, abychom pochopili indi

Kontakt

BRouK Stavební sro
Adresa
Legerova 1820 Hlavní město Praha Praha
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek BRouK Stavební sro služby TrhPoptavek.cz využívá již 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

BRouK Stavební sro IČO 08739340 - PSČ 12000, Legerova 1820, Praha, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!