Retro Arrivals, spol. s r. o.

FREE
IČO 08884684 PSČ 251 62 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Čalounictví RETRO ARRIVALS UPHOLSTERY Louňovice www.retroarrivals.com Pracujeme tradičními postupy starých mistrů - vyvázání pružin, tvarování z africké trávy a koňských žíní. Moderní technologie a materiály (PUR pěny, latex) používáme u novodobých kusů nábytku. Spolupracujeme s truhláři a restaurátory. Máme velký výběr vzorků různých potahových materiálů od českých i zahraničních výrobců. Pomůžeme vám s výběrem vhodné tkaniny, koženky nebo usně.

Kontakt

Retro Arrivals, spol. s r. o.
Adresa
Buková 254 Praha - východ Louňovice
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Retro Arrivals, spol. s r. o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 4 měsíce

Co umí a jak dokážou pomoci

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Retro Arrivals, spol. s r. o. IČO 08884684 - PSČ 25162, Buková 254, Louňovice, Praha - východ, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně
Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání
Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi