Počítače KM

FREE
IČO 09039881 PSČ 286 01 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Opravy počítačů a mobilů - profesionální servis od Počítače km. Bez ohledu na typ a závadu vašeho zařízení, jsme tu pro vás s rychlým a odborným řešením. Důkladně prozkoumáme problém, provedeme kvalitní opravu a vrátíme vám vaše zařízení v plně funkčním stavu. Spolehněte se na naši zkušenost a odbornost při opravách počítačů a mobilů.

Kontakt

Počítače KM
Adresa
Boženy Němcové 2065 Kutná Hora Čáslav
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Počítače KM služby TrhPoptavek.cz využívá již 3 roky a 9 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Počítače KM IČO 09039881 - PSČ 28601, Boženy Němcové 2065, Čáslav, Kutná Hora, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!