Your Job

FREE
IČO 09050213
PSČ 76001 Zlínský kraj
zatím žádné hodnocení

Dobrý den, primárně se zaměřujeme na balení pro externí firmy. Aktuálně balíme kávu, cukr a čaje. Nicméně se nebráníme jakékoliv surovině či produktu. Náš další směr kterým se naše firma zabývá je velkoobchod nápojů. Dodáváme nápoje do restauraci, bister, trafik ale i třeba na benzinky. Jsme sice mladá firma ale my se nebojíme. Zakládamé si na jedné věci a ta je to co si řekneme tak to taky bude. Děkuji.

Kontakt

Your Job
Adresa
Okružní 4699 Zlín Zlín
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Your Job služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Your Job IČO 09050213 - PSČ 76001, Okružní 4699, Zlín, Zlín, Zlínský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!