M-ELstav s.r.o.

FREE
IČO 09095101 PSČ 460 01 Liberecký kraj
zatím žádné hodnocení

Jsme stavební firma M-elstav specializující se na stavební a zednické práce všeho druhu. Působíme zejména na severu Čech a ve Středočeském kraji. Provádíme drobné i velké stavební práce a úpravy, zajišťujeme rekonstrukce domů, bytů, venkovní práce a další stavební a zednické práce. S naším týmem zkušených odborníků dokážeme zajistit kompletní stavební práce včetně instalatérských služeb pro naše zákazníky. Naše ceny jsou přijatelné a ke každé zakázce máme individuální přístup.

Kontakt

M-ELstav s.r.o.
Adresa
Hajniště 93 Liberec Liberec
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek M-ELstav s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 2 roky a 10 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

M-ELstav s.r.o. IČO 09095101 - PSČ 46001, Hajniště 93, Liberec, Liberec, Liberecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!