Lubomír Nevěčný

FREE
IČO 09146369 PSČ 565 01 Pardubický kraj
zatím žádné hodnocení

Provádíme stavební, tesařské a pokrývačské práce šikmé střechy - demontáže -kompletní zhotovení krovů vč.pokrytí a klempíčských prací a podbití dle PD - rekonstrukce krovů či podkroví, vč.sádrokartonářských prací, zateplení a jakýchkoli stavebních prací (zdění, vnitřní/venkovní omítky, podlahy,štukování apod.) ploché střechy -demontáže -oprava atik-dozdívání, oprava omítek -klempířské práce - žlaby,svody, atiky,komíny -izolace-PUR desky -práce s různými druhy lepenky Praxe samozřejmostí

Kontakt

Lubomír Nevěčný
Adresa
Podhomolí 1537 Ústí nad Orlicí Choceň
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Lubomír Nevěčný služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 10 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Lubomír Nevěčný  IČO 09146369 - PSČ 56501, Podhomolí 1537, Choceň, Ústí nad Orlicí, Pardubický kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!