Petr Cingel

FREE
IČO 09286438 PSČ 434 01 Ústecký kraj
zatím žádné hodnocení

Naše firma dokáže provést vše co se týče domácnosti od elektrické instalace po vodu topení plyn také děláme podlahy ( linoleum PVC koberce dlažby obklady a mnoho dalších ) děláme i kompletní přestavby bytových jader Začaly jsme jako kolegové kteří jezdili z firmou po celé ČR a také do zahraničí a rozhodli SME se to rozjet samy snažíme se vše dělat co nejkvalitněji a hezký aby byl spokojený zákazník i my

Kontakt

Petr Cingel
Adresa
W. A. Mozarta 2427/6 Most Most
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Petr Cingel služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Petr Cingel IČO 09286438 - PSČ 43401, W. A. Mozarta 2427/6, Most, Most, Ústecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!