Michal Kubík - Stavební a úklidové práce

FREE
IČO 09495894 PSČ 708 00 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

Naší prioritou je odvádět co nejkvalitnější služby v oboru stavebnictví tak, aby odpovídaly požadavkům a přání našich zákazníků. ———————————————————————— Provádíme stavební a řemeslné práce od drobných oprav až po velké rekonstrukce domů. oboru působíme od roku 2014. Za tu dobu jsme si získali nespočet spokojených zákazníků, kterým jsme podle individuálních požadavků opravili domy a byty, ve vysoké kvalitě a přesto za příznivou cenu. Zajistíme pro Vás komplexní služby.

Kontakt

Michal Kubík - Stavební a úklidové práce
Adresa
Řecká 1472/4 Ostrava Ostrava
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Michal Kubík - Stavební a úklidové práce služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Michal Kubík - Stavební a úklidové práce IČO 09495894 - PSČ 70800, Řecká 1472/4, Ostrava, Ostrava, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!