DataSession s.r.o.

FREE
IČO 09598871 PSČ 110 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Jsme mladí vývojáří zaměřující se na nejnovější technologie, se kterými vytváříme aplikace na míru. Věnujeme se převážně vývoji webových a mobilních aplicí, ale nezalekneme se ani desktopových aplikací, či designu. V DataSession dáváme prostor nápadům a zaručujeme dlouhodobou spolupráci. Pro nás práce spuštěním aplikace nekončí. Priorita číslo jedna jsou pro nás požadavky klientů, které musejí být naplněny na 100 %.

Kontakt

DataSession s.r.o.
Adresa
Revoluční 765/19 Hlavní město Praha Staré Město, Praha 1
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek DataSession s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 2 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

DataSession s.r.o. IČO 09598871 - PSČ 11000, Revoluční 765/19, Staré Město, Praha 1, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!