PK-BauStav s.r.o.

FREE
IČO 09687360 PSČ 763 63 Zlínský kraj
zatím žádné hodnocení

Firma se zabývá stavební činností, rekonstrukce interiérů, bytů, domů, realizací novostaveb, bytových jader, strojní omítky, fasády, obklady, dlažby, vyzdívání příček, sádrokartony, hliněné omítky, epoxidové podlahy, pur pěna, zemní práce, zámková dlažba, ztracené bednění, kamenné koberce, gabiony, terénní úpravy výkopové práce, hydroizolace střech, teras, základů, balkonů, soklu a základové desky PVC folií, instalatérské práce a elekroinstalace. Od základu po střechu, vše na jednom místě!

Kontakt

PK-BauStav s.r.o.
Adresa
Halenkovice 354 Zlín Halenkovice
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek PK-BauStav s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

PK-BauStav s.r.o. IČO 09687360 - PSČ 76363, Halenkovice 354, Halenkovice, Zlín, Zlínský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!