MOKRA GROUP s.r.o.

FREE
IČO 09804731
PSČ 10100 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Společnost MOKRA GROUP s.r.o. vznikla na přelomu roku 2020/2021 na základě letitých zkušeností montáží v oboru lehkých obvodových plášťů budov převážně systémů SHÜCO, WICONA, HEROAL, tj montáže prosklených fasád, provětrávaných fasád, slunolamů, montáže oken a dveří, posuvných portálů a to včetně protipožárních systémů, ocelových konstrukcí i protihlukových zdí. S tímto je spjatý i pozáruční servis a technické řešení požadavků. Déle se zaměřujeme na rekonstrukce bytových, nebytových prostor.

Kontakt

MOKRA GROUP s.r.o.
Adresa
Zenklova 24/54 Praha - východ Praha
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek MOKRA GROUP s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 měsíc

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

MOKRA GROUP s.r.o. IČO 09804731 - PSČ 10100, Zenklova 24/54, Praha, Praha - východ, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!