Jakub Labuda

FREE
IČO 09921494 PSČ 110 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Kompletní stavební práce. Domy na klíč. Betony, elektroinstalace, vodoinstalace atd. Hledáte spolehlivou firmu pro stavbu domu na klíč? Naše firma nabízí kompletní stavební práce, demolice a příprava staveniště, betonáž, elektroinstalací a vodoinstalací. Spolehněte se na naše bohaté zkušenosti a profesionální přístup.

Kontakt

Jakub Labuda
Adresa
Příčná 1892/4 Hlavní město Praha Praha
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Jakub Labuda služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Jakub Labuda IČO 09921494 - PSČ 11000, Příčná 1892/4, Praha, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!