Jan Hruda | Stavební práce

FREE
IČO 10602020 PSČ 739 11 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

Výstavba a rekonstrukce: výstavba rodinných domů, rekonstrukce a opravy balkónů bytových domů, půdní vestavby rekonstrukce bytových jader, zednické, obkládačské a sádrokartonářské práce výstavba inženýrských sítí a komunikací, chodníků, teras a komunikací ze zámkových a plošných dlažeb. Zateplování: zateplování rodinných a bytových domů, regenerace budov, bytových objektů a objektů občanské výstavby. Oplocení: výstavba oplocení z cihelných a betonových tvárnic, lícových cihel a kamene.

Kontakt

Jan Hruda | Stavební práce
Adresa
Pstruží 262 Frýdek - Místek Pstruží
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Jan Hruda | Stavební práce služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Jan Hruda | Stavební práce IČO 10602020 - PSČ 73911, Pstruží 262, Pstruží, Frýdek - Místek, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!