Elektromontáže Vybíral

FREE
IČO 10726489 PSČ 746 01 Moravskoslezský kraj
zatím žádné hodnocení

Nabízím kvalitní elektrikářské práce za férové ceny v rámci celého Moravskoslezského kraje. Elektroinstalace rodinných domů, bytů a jiné. Opravy a výměna jističů, rekonstrukce elektrických obvodů, montáž světel, zásuvek atd..) Používáme jen kvalitní materiály od předních výrobců jako Kopos, ABB, Legrand atd.. Vytvoření cenové nabídky zdarma.

Kontakt

Elektromontáže Vybíral
Adresa
Nákladní 15 Opava Opava
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Elektromontáže Vybíral služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 5 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Elektromontáže Vybíral IČO 10726489 - PSČ 74601, Nákladní  15, Opava, Opava, Moravskoslezský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!