Pomoc s počítačem

FREE
IČO 10745025 PSČ 400 11 Praha
zatím žádné hodnocení

Specializujeme se na programování IT systémů, se zaměřením na: Plánování podnikových zdrojů (ERP) Řízení vztahů se zákazníky (CRM) Skladové systémy Správa zakázek, zaměstnanců, úkolů, objednávek Další systémy na míru dle domluvy Automatické generování faktur, napojení na sklad, sms služby, účetní programy, automatické párování plateb, tisk štítků či voucherů Webové aplikace a doplňky (chat, forum, Javascriptové pluginy) Strojové zpracování dat z textových dokumentů Hromadné úpravy a převody dat

Kontakt

Pomoc s počítačem
Adresa
Korunní 2569/108 Hlavní město Praha Praha
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Pomoc s počítačem služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Pomoc s počítačem IČO 10745025 - PSČ 40011, Korunní 2569/108, Praha, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!