Tomáš Turč

PARTNER
IČO 10774661 PSČ 261 01 Středočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Provádíme veškeré práce -lepidlo, štuky -omítky -oplocení -opěrné zdi -malování -zateplení domu -bourací práce -rekonstrukce a výstavba rodinných domů -rekonstrukce bytů -základové desky -Veškeré zednické práce Středočeský kraj, Praha a okolí V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na tel. 602253508 nebo na e-mail: tomas.turc.sc@seznam.cz

Kontakt

Tomáš Turč
Adresa
Tylova 393 Příbram Příbram
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Tomáš Turč služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 10 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Tomáš Turč IČO 10774661 - PSČ 26101, Tylova 393, Příbram, Příbram, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!