KROK PRO TEBE S.R.O

TOP
IČO 10878629 PSČ 159 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Jsme všestranní řemeslníci z Prahy s dosahem 60 km 👷‍♂️ kteří hravě zvládnou drobné opravy a rekonstrukce v bytě, domě i na zahradě 👷‍♂️ ale také si poradí s kompletní výstavbou nového domu, rekonstukcí nebo terenními úpravami zahrady 👷‍♂️ specializujeme se na mobilní minimalistické dřevostavby 🏡 do 25m2 👷‍♂️ vytvoříme cenovou nabídku na přání zákazníka s ohledem na výběr materiálu a ekonomické plánování prací 👷‍♂️ zařídíme pro Vás komunikaci s úřady při vyřízení stavebniho povolení

Kontakt

KROK PRO TEBE S.R.O
Adresa
Velká Chuchle 2147 Hlavní město Praha Praha
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek KROK PRO TEBE S.R.O služby TrhPoptavek.cz využívá již 6 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

KROK PRO TEBE S.R.O IČO 10878629 - PSČ 15900, Velká Chuchle 2147, Praha, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!