Ladislav Suchý

FREE
IČO 10992723 PSČ 551 02 Královéhradecký kraj
zatím žádné hodnocení

Nabízím veskere malířské a nateracske práce,bytových i komerčních prostor včetně,sklepů kanceláři schodišť natirani střech atp..Jsem v oboru 15let přednost mych zakázek je vyhovění zákazníků od malých az po větší firmy s jakýmkoliv pozadavky. Veškeré zákazy jsou brány jednotlivé a pousozeni naceneni ptz kalkulace ceny zdarma.Pracuji po cele ČR

Kontakt

Ladislav Suchý
Adresa
Engeho 65 Náchod Jaroměř
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Ladislav Suchý služby TrhPoptavek.cz využívá již 1 rok a 5 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Ladislav Suchý IČO 10992723 - PSČ 55102, Engeho 65, Jaroměř, Náchod, Královéhradecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!