Jana Matanceva

FREE
IČO 11578149
PSČ 50311 Královéhradecký kraj
zatím žádné hodnocení

Dřevěné, prefabrikované - montované domy Norges Hus Nova OÜ. Výhradní zastoupení estonského výrobce pro ČR a SK. Domy vyrobeny v suchém prostředí přímo na výrobním závodě (odpadá jakákoliv hrozba vlhkosti), dle „pravé tradiční norské technologie“. Naší předností - zkušenosti, cena, rychlost výroby a výstavby.

Kontakt

Jana Matanceva
Adresa
Spojovací 670/17 Hradec Králové Hradec Králové
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Jana Matanceva služby TrhPoptavek.cz využívá již 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Jana Matanceva IČO 11578149 - PSČ 50311, Spojovací  670/17, Hradec Králové, Hradec Králové, Královéhradecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!