Zdeněk Zapletal

FREE
IČO 11703407 PSČ 756 31 Zlínský kraj
zatím žádné hodnocení

Nabízím sečení trávy dálkově řízenou sekačkou Spider ILD01. Seču louky, svahy, sady, zahrady, odlehlé pozemky, aj. Ceny jsou od 1 Kč za m2 podle členitosti terénu a výšky trávy. Dále i pokácení stromů a keřů na pozemku, odvoz. Můžu Vám poskytnout nezávaznou cenovou nabídku. Jsem flexibilní. V případě zájmu mě můžete kontaktovat na tento mail anebo na telefonním čísle.

Kontakt

Zdeněk Zapletal
Adresa
Liptál 210 Vsetín Liptál
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Zdeněk Zapletal služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Zdeněk Zapletal IČO 11703407 - PSČ 75631, Liptál 210, Liptál, Vsetín, Zlínský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!