Prochazka Tomas

FREE
IČO 11874384 PSČ 798 21 Olomoucký kraj
zatím žádné hodnocení

Dobry den, jsem živnostník v oboru dopravy. Z rodinných důvodů se chci věnovat méně časově náročné práci a být doma s dětmi více než jen o víkendu. Proto se chci touto formou uplatnit v oborech: - přeprava zboží pickupem - zednické práce - obkladačské práce - pomocné práce na stavbách - řezbářské a restaurátorské práce - hodinový manžel - menší truhlářské a tesařské práce Budu se těšit na nové projekty.

Kontakt

Prochazka Tomas
Adresa
Klopotovice 26 Prostějov Klopotovice
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Prochazka Tomas služby TrhPoptavek.cz využívá již 5 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Prochazka Tomas IČO 11874384 - PSČ 79821, Klopotovice 26, Klopotovice, Prostějov, Olomoucký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!