Sýkora Josef

FREE
IČO 12802034 PSČ 434 01 Ústecký kraj
zatím žádné hodnocení

FIRMA BYLA ZALOŽENA 8.10.1990,A HLAVNÍ JEJÍ ČINNOSTÍ JSOU STAVEBNÍ TEŠAŘSKÉ A OBKLADAČSKÉ PRÁCE,V DNEŠNÍ DOBĚ SE FIRMA ZAMĚŘUJE NA JIŽ ZMÍNĚNÉ OBORY,DÁLE MONTÁŽ A DEMONTÁŽ PLASTOVÝCH OKEN,ZATEPLENÍ PANELOVÝCH DOMŮ,PORADENSTVÍ,STAVEBNÍ DOZOR A ZAKLÁDÁNÍ STAVEB.ÚKLIDOVÉ A BOURACÍ PRÁCE.JINAK FIRMA SPOLUPRACUJE S ŘADOU FIREM PROVÁDĚJÍCÍ TÉŽ VEŠKERÉ STAVEBNÍ PRÁCE,VIZ MONTÁŽ A DEMONTÁŽ LEŠENÍ.

Kontakt

Sýkora Josef
Adresa
tř.Budovatelů 3071/126 Ústí nad Labem Most
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Sýkora Josef služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 5 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Sýkora Josef IČO 12802034 - PSČ 43401, tř.Budovatelů 3071/126, Most, Ústí nad Labem, Ústecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!