Strniště Karel

FREE
IČO 13109634 PSČ 165 00 Praha
zatím žádné hodnocení

Nejenom zahradní servis Postarám se o zahradu zelen a okolí Vyklidím ohlídám Provedu drobnou údržbu Uklidím myji okna výlohy a podobně Zvládnu i celé správcoství vyhledy@seznam.cz tel 602846336 http://autobaterie.obchodylevne.cz http://strnistekarel.webmium.com/home E shop A+ Z je zaměřen na levné kvalitní zboží Některé zboží může být v akci a podmínky dodání se prodlouží Mám e pro Vás službu vyhledání či posečkání na nejlepší cenu

Kontakt

Strniště Karel
Adresa
K Osmidomkům 1045/8 Hlavní město Praha Praha 6
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Strniště Karel služby TrhPoptavek.cz využívá již 10 let a 10 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Strniště Karel IČO 13109634 - PSČ 16500, K Osmidomkům  1045/8, Praha 6, Hlavní město Praha, Praha - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!