Springarm s.r.o.

PARTNER
IČO 14213699 PSČ 460 01 Liberecký kraj
zatím žádné hodnocení

Nabizime rekonstrukce bytu a domu, podlah, topení, stavby pergol, garáží apod. Hledáte spolehlivou firmu pro rekonstrukci bytu nebo domu? Naše firma nabízí kompletní služby v oblasti rekonstrukcí, včetně podlah a topení. Kromě toho se specializujeme na stavbu pergol, garáží a dalších staveb.

Kontakt

Springarm s.r.o.
Adresa
Machnín 293 Liberec Liberec
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Springarm s.r.o. služby TrhPoptavek.cz využívá již 5 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Springarm s.r.o. IČO 14213699 - PSČ 46001, Machnín 293, Liberec, Liberec, Liberecký kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!