Tomáš Danihel

FREE
IČO 14215438 PSČ 602 00 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Malby Nátěry. Nejvíc jsem pyšný na svoji práci, když je zhotovena a zákazník je spokojený. Ideální klient, po zhotovení práce zaplatí vše na čem jsme domluveni. Nevyhýbám se žádným zakázkám. Pokud zákazník si koupí materiál budu levnej jako nikdo tady!, Používám vlastní postup práce, precizně efektivně a rychle. Nezapomeňte poslat fotky po případě informace ohledně metrů a materiálů se kterým chcete pracovat, na zhotovení práce. Na mé práci mě motivuje dělat ze starého nový a čistý.

Kontakt

Tomáš Danihel
Adresa
Křenová 64/13 Brno - město Brno
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Tomáš Danihel služby TrhPoptavek.cz využívá již 6 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Tomáš Danihel IČO 14215438 - PSČ 60200, Křenová 64/13, Brno, Brno - město, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!