Vít Hozman

FREE
IČO 14276500 PSČ 390 01 Jihočeský kraj
zatím žádné hodnocení

Zabýváme se návrhem, dodávkou a montáží vzduchotechniky, systémů rekuperace, včetně servisu. Jsme schopni řešit od malých projektů a odvětrávání malých provozoven, přes rodinné domy až po větší provozovny a bytové domy, či speciální aplikace vzduchotechniky ve výrobě. Dále zajišťujeme dodávky a montáže klimatizací - tepelných čerpadel včetně servisu. Zprostředkujeme vyřízení revizí i dotací. Zajistíme i stavební práce. Kontaktujte nás na email: info@recuvion.cz

Kontakt

Vít Hozman
Adresa
Opařany 1 Tábor Tábor
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Vít Hozman služby TrhPoptavek.cz využívá již 4 měsíce

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Vít Hozman IČO 14276500 - PSČ 39001, Opařany 1, Tábor, Tábor, Jihočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!