Jaroslav Rybák

FREE
IČO 14444089 PSČ 398 21 Jihočeský kraj
zatím žádné hodnocení

JR Construct zednické práce (Strojní omítky, fasády, štuky, perlinka atd.) Instalatérské a topenářské práce ( kompletní rozvody vody, odpady, montáž WC, rozvody topení, připojování kotlů atd.) SDK ( podhledy, příčky aj.) Cenové nabídky zdarma s materiálem i bez. Kontakt: tel: 777402288 e-mail: jrybak8seznam.cz

Kontakt

Jaroslav Rybák
Adresa
Kestřany 76 Písek Kestřany
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Jaroslav Rybák služby TrhPoptavek.cz využívá již 8 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Jaroslav Rybák IČO 14444089 - PSČ 39821, Kestřany 76, Kestřany, Písek, Jihočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!