S+P Truhlářtví, výroba nábytku na zakázku

FREE
IČO 14629071 PSČ 691 27 Jihomoravský kraj
zatím žádné hodnocení

Firma stránský se pohybuje na nábytkářském trhu již 20 let. 20 let zkušeností v oboru je pro zákazníka ta nejvyšší známka kvality. Jsme rodinnou firmou, a proto se snažíme o jméno Stránský pečovat s maximální zodpovědností. Sledujeme novinky, styly a stále měnící se trendy v nábytkářském sektoru, kde spokojenost zákazníka je unás na prvním místě. Tím, že se k nám zákazníci stále vrací, nám dodává jistotu, že námi zvolený směr, kterým se snažíme ubírat, je správný.

Kontakt

S+P Truhlářtví, výroba nábytku na zakázku
Adresa
Hlavní 323 Břeclav Popice
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek S+P Truhlářtví, výroba nábytku na zakázku služby TrhPoptavek.cz využívá již 11 let a 7 měsíců

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

S+P Truhlářtví, výroba nábytku na zakázku IČO 14629071 - PSČ 69127, Hlavní  323, Popice, Břeclav, Jihomoravský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!