Pavel Vrzal

TOP
IČO 15354008 PSČ 250 01 Středočeský kraj

Opravy střech a pokrývačské práce více než 30 let. Provádím opravy střech, montáže střešních oken, čištění okapů a žlabů, opravy komínů a vyklízení půd.

Kontakt

Pavel Vrzal
Adresa
Ke světici 1910 Praha - východ Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Odkazy
Telefon
E-mail

Realizátor zakázek Pavel Vrzal služby TrhPoptavek.cz využívá již 7 měsíců

Uživatelská hodnocení a recenze

5 celkové hodnocení 2x uživatelů
Alex S.
5,0
30. 8. 2023
S panem Vrzalem, jako s každým šikovným řemeslníkem je náročné domluvit na čas "co nejdříve", ale byl první, kdo přijel a opravy vyřešil. Za to, že teď nezatéká a dává mi čas udělat další kroky k opravě střechy, jsem moc vděčný! Bohužel v mém případě nejspíš bude potřeba investovat do rekonstrukce celé střechy, protože pojistná hydroizolace a zateplení bylo kompletně zničené kůnou. Uvažuji, že pana pozvu jako nezávislý dozor a kontrolu větší rekonstrukce střechy.
Zadání - Kompletní oprava střechy RD cca 150 m2, která zatéká při dešti a příprava na FVE
Alex S.
5,0
30. 8. 2023
Pan Vrzal je velice zkušený řemeslník a dělá to efektivně cena/výkon. Vlezl jsem spolu s ním na střechu. Rozebrání tašek Bramac a jasně vysvětlení, co je špatně s oplechováním. Zrovna bylo po dešti a byly vidět mokré latě, krokve a poškozená pojistná hydroizolace. Opravy míst, kde voda zatéká vše střešní okna a komíny. Zároveň mi pomohl se sundáním nepotřebné antény. Na vlastní oči měl radost podívat se na kvalitní práci profíka s letitou zkušeností, který věnoval celý život střechám.
Oprava zatékání kuna.jpg
Oprava zatékání střecha.jpg
Oprava zatékání přes střechu Praha.jpg
Zadání - Kompletní oprava střechy RD cca 150 m2, která zatéká při dešti a příprava na FVE

Firma na mapě

QR čárový kód firmy

Pavel Vrzal IČO 15354008 - PSČ 25001, Ke světici 1910, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Praha - východ, Středočeský kraj - QR Kód
Poptávky z oboru

Sežeňte nejlepšího řemeslníka či firmu

Pro poptávající

Zadejte první poptávku, proběhne přihlášení a registrace do portálu, vše zdarma.

Poptávám poprvé - Zadat Poptávku

Nejdůležitější je dodavatelům v poptávce přesně vypsat, co potřebujete, napište podrobný popis zadání, zda požadujete v poptávce pouze určitou službu bez materiálu, dopravy, atd. Máte-li specifický požadavek, upřesněte specifikace (rozměry, složení materiálu, preferovaný postup práce) a vložte přílohy k poptávce, pokud je máte k dispozici. Při zadání poptávky prací je důležité sdělit informace o kontaktní osobě, místo realizace zakázky a představu o termínu: dodání zboží, realizace služby a dokončení úkolu.

Zadání nové poptávky zdarma a nezávazně

Zadání tržní poptávky je zcela bez omezení. Informací uveďte co nejvíce za dvojtečku u každé položky šablony. Vyberte, zda zadáváte poptávku prací jako soukromá osoba nebo poptáváte službu či zboží pro Vaši firmu.

Přihlášení\registrace, schválení a rozeslání

Proběhne přihlášení\registrace do portálu TrhPoptávek.cz. My Vaši poptávku zkontrolujeme a rozešleme vhodným dodavatelům z celé ČR. Případně Vás budeme kontaktovat pro doplnění informací.

Zakázka napřímo nej firmě či řemeslníkovi

Dodavatelé Vám zašlou nabídky, vyberete tu nejlepší nebo nejlevnější a ušetříte Váš čas i peníze. Po rozeslání poptávky můžete očekávat první nabídky do 24 hodin!